30.11.2018
więcej o Konkurs na stanowisko ASYSTENTA NAUKOWEGO w Instytucie Nauk o Środowisku w zakresie ekotoksykologii

Bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy

04.10.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego i drugiego stopnia wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy, kursy językowe, kurs przedsiębiorczości
więcej o Bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy

Dodatkowa rekrutacja na staże zawodowe dla studentów

24.09.2018
W związku z przebiegiem realizacji projektu stażowego, ogłaszam dodatkową rekrutację otwartą dla wszystkich kierunków objętych wsparciem (biologia, zarządzanie zasobami przyrody, geografia, e-gospodarka przestrzenna, geologia).
więcej o Dodatkowa rekrutacja na staże zawodowe dla studentów

Bezpłatne kursy językowe dla studentów w ramach Projektu ZintegrUJ

24.09.2018
Projekt ZintegrUJ ogłasza nabór na bezpłatne kursy językowe mające na celu wsparcie rozwoju kompetencji językowych studentów i studentek UJ. Rejestracje odbędą się w terminie: 24.09.2018 godz. 10.00 do 30.09.2018 godz. 23.59.
więcej o Bezpłatne kursy językowe dla studentów w ramach Projektu ZintegrUJ

Dzień Otwarty na Kampusie UJ

15.05.2018
W sobotę 12 maja 2018 r. Instytut Nauk o Środowisku uczestniczył w obchodach Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dzień Otwarty na Kampusie UJ