Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

16.06.2020
Miło nam poinformować, że dr Krystyna Nadachowska-Brzyska otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Wybitnych Młodych Naukowców.
więcej o Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Roztrzygnięcie konkursów NCN

19.05.2020
Miło jest nam poinformować, że kolejne projekty otrzymały finansowanie w ostatnim konkursie NCN
więcej o Roztrzygnięcie konkursów NCN

Stypendia FNP-START 2020 przyznane

12.05.2020
Dr Magdalena Migalska oraz mgr Stanisław Bury zostali tegorocznymi stypendystami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w projekcie START.
więcej o Stypendia FNP-START 2020 przyznane

NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health

01.04.2020
Dr Michał Filipiak z Instytutu Nauk o Środowisku rozpoczął realizację międzynarodowego projektu w ramach w konkursu BiodivERsA Call 2019 "Biodiversity and its influence on animal, human and plant health".
więcej o NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health

Młodzi naukowcy z INoŚ ze stypendiami ministra nauki i szkolnictwa wyższego

Stypendia otrzymali: dr Karolina Kuszewska oraz dr Krzysztof Miler
więcej o Młodzi naukowcy z INoŚ ze stypendiami ministra nauki i szkolnictwa wyższego