Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach

21.10.2020
Od 17 października 2020 r. do odwołania kształcenie w Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w trybie zdalnym, z wyjątkiem zajęć które nie mogą być zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego.
więcej o Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach

Odwołanie dyżurów Władz Dziekańskich Wydziału Biologii

19.10.2020
W związku z obecną sytuacją epidemiczną odwołane zostają dyżury Władz Dziekańskich Wydziału Biologii UJ w najbliższym czasie.
więcej o Odwołanie dyżurów Władz Dziekańskich Wydziału Biologii

Konferencja Plastik 2020

16.10.2020
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udział w zdalnej konferencji "Innowacyjne zarządzanie tworzywami sztucznymi - głos różnych grup interesariuszy" mającej na celu w oparciu o doświadczenia interesariuszy różnych sektorów gospodarki, kultury i nauki, stworzenie modelu minimalizacji ilości plastiku jednokrotnego użytku.
więcej o Konferencja Plastik 2020

16.10.2020
więcej o Informacja o wynikach konkursu na stanowisko doktoranta-stypendysty w Instytucie Nauk o Środowisku w projekcie Sonata Bis 8 "Dynamika ewolucyjna symbiontów piewików"
Wydział Biologii