Nagrody Naukowe POLITYKI dla wybitnych młodych naukowców

17.09.2018
dr Szymon Drobniak został finalistą Nagrody Naukowej POLITYKI dla wybitnych młodych naukowców w dziedzinie nauki o życiu.
więcej o Nagrody Naukowe POLITYKI dla wybitnych młodych naukowców

ETIUDA 6 dla Doktorantów INoŚ

18.07.2018
Miło nam poinformować, że w konkursie ETIUDA 6 Narodowe Centrum Nauki zakwalifikowało do finansowania dwa projekty doktorantów z Instytutu Nauk o Środowisku.
więcej o ETIUDA 6 dla Doktorantów INoŚ

Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka

17.07.2018
Rozprawa doktorska dr Michała Filipiaka z Instytutu Nauk o Środowsku została wyróżniona nagrodą Prezesa Rady Ministrów za 2017 rok.
więcej o Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka

27.06.2018
Wynalazek "Biologiczna metoda ograniczania rozwoju bakterii nitkowatych w osadzie czynnym w oczyszczalniach ścieków", opracowany przez naukowców z Wydziału Biologii UJ, został nagrodzony złotym medalem podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018, które odbyły się 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej o Złoty medal dla wynalazku opracowanego przez zespół naukowy z Instytutu Nauk o Środowisku WB

Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

04.06.2018
Biologia na naszym wydziale zajęła 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy"
więcej o Biologia na UJ najlepsza w Polsce!