Przejdź do głównej treści

Zespół Ochrony Przyrody

Badań Łowieckich i Edukacji Środowiskowej

Skład zespołu

Kierownik: prof. dr hab. Henryk Okarma

Imię i nazwisko Telefon Pokój Email Stanowisko
mgr Mariusz Boćkowski 664-5204 3.1.16 mariusz.bockowski@doctoral.uj.edu.pl  doktorant
prof. dr hab. Małgorzata Grodzińska-Jurczak 664-5202 3.1.15 m.grodzinska-jurczak@uj.edu.pl  profesor nadzwyczajny
dr Katarzyna Nieszporek 664-5198 3.1.16 katarzyna.nieszporek@uj.edu.pl  samodzielny biolog
prof. dr hab. Henryk Okarma 664-5156 2.1.17 henryk.okarma@uj.edu.pl  profesor nadzwyczajny
mgr Aleksandra Piontek 664-5140 2.1.18 olka.piontek@uj.edu.pl  doktorant
Dr Marianna Strzelecka 664-5224 2.0.13 marianna.strzelecka@uj.edu.pl  adiunkt naukowy
mgr Wojciech Tokarz 664-5157 2.1.19 wojciech.tokarz@uj.edu.pl  doktorant
dr Joanna Tusznio 664-5204 3.1.17 joanna.tusznio@uj.edu.pl  adiunkt
mgr Elżbieta Widera 664-5409 2.1.17 e.widera@uj.edu.pl  specjalista naukowo-techniczny
dr Izabela Wierzbowska 664-5140 2.1.18 i.wierzbowska@uj.edu.pl  starszy wykładowca
mgr Bartłomiej Zając 664-5157 2.1.19 bartlomiej.zajac@uj.edu.pl  doktorant