Naukowcy Instytutu Nauk o Środowisku UJ wśród najlepszych badaczy na świecie

25.11.2020
Trzech badaczy Instytutu Nauk o Środowisku znalazło się na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie. Ranking - opracowywany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i przedsiębiorstwem SciTech Strategies - ocenia cały dorobek naukowy poszczególnych badaczy według indeksu bibliometrycznego.
więcej o Naukowcy Instytutu Nauk o Środowisku UJ wśród najlepszych badaczy na świecie
Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

16.06.2020
Miło nam poinformować, że dr Krystyna Nadachowska-Brzyska otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Wybitnych Młodych Naukowców.
więcej o Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Roztrzygnięcie konkursów NCN

19.05.2020
Miło jest nam poinformować, że kolejne projekty otrzymały finansowanie w ostatnim konkursie NCN
więcej o Roztrzygnięcie konkursów NCN
Stypendia FNP-START 2020 przyznane

12.05.2020
Dr Magdalena Migalska oraz mgr Stanisław Bury zostali tegorocznymi stypendystami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w projekcie START.
więcej o Stypendia FNP-START 2020 przyznane
NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health

01.04.2020
Dr Michał Filipiak z Instytutu Nauk o Środowisku rozpoczął realizację międzynarodowego projektu w ramach w konkursu BiodivERsA Call 2019 "Biodiversity and its influence on animal, human and plant health".
więcej o NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health