Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka

17.07.2018
Rozprawa doktorska dr Michała Filipiaka z Instytutu Nauk o Środowsku została wyróżniona nagrodą Prezesa Rady Ministrów za 2017 rok.
więcej o Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka

27.06.2018
Wynalazek "Biologiczna metoda ograniczania rozwoju bakterii nitkowatych w osadzie czynnym w oczyszczalniach ścieków", opracowany przez naukowców z Wydziału Biologii UJ, został nagrodzony złotym medalem podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018, które odbyły się 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej o Złoty medal dla wynalazku opracowanego przez zespół naukowy z Instytutu Nauk o Środowisku WB

Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

04.06.2018
Biologia na naszym wydziale zajęła 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy"
więcej o Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

Stypendia FNP-START 2018 przyznane

09.05.2018
Dr Agnieszka Gudowska i mgr Krzysztof Miler zostali tegorocznymi stypendystami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w projekcie START.
więcej o Stypendia FNP-START 2018 przyznane

Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

27.03.2018
Projekt ATUT: PhD Programme in Biology - Aktywny Trening UmiejęTności na kierunku PhD Programe in Biology otrzymał dofinansowanie NCBiR w ramach konkursu POWER