Stypendia FNP-START 2018 przyznane

11.05.2018
Dr Agnieszka Gudowska i mgr Krzysztof Miler zostali tegorocznymi stypendystami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w projekcie START.
więcej o Stypendia FNP-START 2018 przyznane

Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

27.03.2018
Projekt ATUT: PhD Programme in Biology - Aktywny Trening UmiejęTności na kierunku PhD Programe in Biology otrzymał dofinansowanie NCBiR w ramach konkursu POWER
więcej o Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

Roztrzygnięcie konkursów NCN

27.02.2018
Dr Zofia Prokop oraz dr Agnieszka Bednarska zostały laureatkami konkursów NCN
więcej o Roztrzygnięcie konkursów NCN

Stypendium Ministera Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla dr. P. Zielińskiego

14.12.2017
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał dr. Piotrowi Zielińskiemu stypendium dla wybitnego młodego naukowca.
więcej o Stypendium Ministera Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla dr. P. Zielińskiego

Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla prof. dr. hab. Wiesława Babika

15.01.2016
Prof. dr hab. Wiesław Babik z naszego Instytutu został laureatem nagrody Narodowego Centrum Nauki (NCN) w obszarze nauk o życiu. Kapituła przyznała mu wyróżnienie za badania nad ewolucją adaptatywną zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem zmienności genów MHC.
więcej o Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla prof. dr. hab. Wiesława Babika